Konkurs biblioteczny rozstrzygnięty!

Iwona Jany, 4 listopada 2015

W celu uświetnienia Roku Jana Pawła II biblioteki szkół ponadgimnazjalnych w Kępnie ogłosiły konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do fragmentu poematu Jana Pawła II pt. „Tryptyk Rzymski”. W wyznaczonym terminie do biblioteki szkolnej prace złożyli:

Cicharska Katarzyna 1b, Cicharska Klaudia 1b, Dobrowolska Marta II TB, Jagieła Zuzanna II TB, Mielczarek Filip II TB, Nowak Filip II TA, Sola Wiktoria III TB, Warzecha Jolanta III TB, Wróbel Julia I TB.

Ogłoszony konkurs był konkurencją Maratonu klas w naszej szkole za miesiąc październik. Jury w składzie Iwona Jany, Violetta Kasprzak-Sindera, Katarzyna Siudy i Sebastian Szewczuk przyznało następujące miejsca klasom:

1. II TB i 1b
  2. III TB
  3. I TB
  4. II TA i 2b

Wszystkie prace wezmą udział w konkursie powiatowym, którego rozstrzygnięcie nastąpi w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie 25 listopada 2015r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.