XX - lecie Zespółu Szkół

MONOGRAFIA 2006-2016

faceb

DZIEŃ OTWARTY

W sobotę 27 lutego w murach naszj szkoły gościliśmy wielu sympatyków naszj placówki. Wszystko to za sprawą imprezy urodzinowej z okazji 20-tych urodzin ZSP Nr 2 w Kępnie.

Program dnia był bardzo bogaty, obejmował m.in.:

- metamorfozy kobiet,

- pokaz makijażu,

- konkursy dla dzieci i dorosłych,

- występy uczniów,

- poczęstunek i degustacja ph. "Jem zdrowo, ale nie nudno",

- wspaniały urodzinowy tort.

Bardzo ciekawym wydarzeniem w tym dniu był również mecz piłki nożnej pomiędzy byłymi reprezentantami szkoły z obecną reprezentacją. W meczu uczestniczyło ponad dwudziestu obecnych i byłych uczniów naszej szkoły i rozgrywany był w hali sportowej. Rozegrane były dwie połowy, każda po 15 min. Mecz prowadzony był przez sędziego pana Dariusz Bęsia. Spotkanie miało charakter towarzyski. Wiele akcji i zdobyte bramki wywołały wśród kibiców aplauz. Wynik nie był istotny, liczyło się spotkanie młodszych ze starszymi kolegami dla których lata spędzone w szkole stanowią niezapomniane chwile, o których pamięta się przez całe życie. Mecz przygotowany został przez nauczycieli wychowania fizycznego pod kierownictwem mgr Pawła Falszewskigo.

Drużyna absolwentów składała się z następujących zawodników: Wojciech Biniosek, Piotr Cierlak, Dawid Fabisiak, Jakub Górecki, Daniel Kowaliński, Kamil Pruchnicki, Mateusz Świątek i Łukasz Walczak. Wielu absolwentów mimo wielkiej ochoty (jednak ze względów osobistych) nie mogło uczestniczyć w tym meczu. Skład obecnej reprezentacji szkoły przedstawiał się następująco: Paweł Barczak, Bartłomiej Gąszczak, Hubert Górecki, Patryk Hojka, Bartosz Kościelny, Tomasz Lenort, Patryk Łydka, Marcin Ogorzelski, Jakub Strąk, Patryk Werner i Tomasz Witek.

KALENDARZ OBCHODÓW

27.02.2016