Szkolne eliminacje XXII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o BHP w Rolnictwie

Jan Kokot, 30 marca 2016

W dniu 30 marca 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, przeprowadzono eliminacje szkolne XXII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie.

W konkursie wzięło udział 23 uczniów uczących się w zawodzie technik agrobiznesu z klasy I TC, II TB i III TA. W wyniku przeprowadzonych eliminacji pisemnych Komisja w składzie: Ewa Jobczyk – kierownik szkolenia praktycznego ZSP Nr 2 w Kępnie, Sylwia Kwaśniewska – pracownik Placówki Terenowej KRUS w Kępnie, Jan Kokot – nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSP Nr 2 w Kępnie, Jacek Samulski – nauczyciel praktycznej nauki zawodu w ZSP Nr 2 w Kępnie wyłoniła trzech zwycięzców etapu szkolnego:

• I miejsce – Joanna Nadolska z klasy II TB,
  • II miejsce – Radosław Peter z klasy III TA,
  • III miejsce – Kamil Maryniak z klasy I TC.

Wyniki konkursu podsumował dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk, który wręczył nagrody rzeczowe ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Dyrektor życzył wszystkim laureatom powodzenia w etapie regionalnym XXII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie, który odbędzie się 12 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie (powiat pleszewski).