Laureaci są wśród nas...

Edyta Liebner, 12 kwietnia 2016

Jest, jest, jest, ... mamy dwóch laureatów VI MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO. W dniu 12.04.2016r. siedmiu uczniów naszej szkoły reprezentowało szkołę w konkursie obcojęzycznym pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty i Starostwa Powiatowego w Wieluniu.

Z języka niemieckiego III miejsce zajął Piotr Wróblewski z 3c, a z języka angielskiego również III miejsce zajął Adrian Orszulak z 1d. Konkurencja była duża, startowały 64 osoby. Trzeba było wykazać się znajomością zagadnień gramatycznych, leksykalnych, jak również wiadomościami o krajach z obszaru języka niemieckiego i angielskiego. Konkurs przeznaczony był dla uczniów technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Z naszej szkoły byli to następujący uczniowie: Kamil Drapiewski, Mateusz Rybczyński, Jakub Kibort, Justyna Kacała oraz Artur Kruber, Adrian Orszulak i Piotr Wróblewski.

Jesteśmy z Was wszystkich dumni i cieszymy się, że chcecie rozwijać swoje zdolności, które w przyszłości mogą bardzo pomóc w Waszej pracy zawodowej. Naszym reprezentantom jeszcze raz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy powodzenia w dalszym doskonaleniu umiejętności językowych.