Seminarium logistyków

Katarzyna Bartnik-Domal, 24 maja 2016

W minioną środę odbyło się w naszej szkole seminarium podsumowujące 4 – tygodniową praktykę logistyków z klasy III TB. Uczniowie zaprezentowali 12 przedsiębiorstw, w których zdobywali pierwsze doświadczenie zawodowe. Były to m.in.: REMBET, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert, WUMEX, Helvetia Meble, TRADING, SOHO STYLE, ZM PROGRESS.

Prezentacjom przyglądała się pani Ewa Jobczyk – kierownik szkolenia praktycznego oraz pan Marcin Suchojad kierownik działu logistyki w przedsiębiorstwie Rembet, który był również opiekunem praktyk naszych trzech uczennic.

Uczniowie wzorowo wypełnili swoje zadanie przygotowując się do seminarium. Wpłynęło to na panującą pozytywną, bardzo miłą atmosferę, która sprzyjała dyskusjom i wzajemnej wymanianie spostrzeżeń.