NIEPOKONANI!

Paweł Falszewski, 15 listopada 2016

W dniu 15.11.2016 r. w naszej szkole odbył się halowy turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych powiatu kępińskiego. Były to Mistrzostwa Powiatu w tej dyscyplinie sportu. W zawodach oprócz uczniów naszej szkoły brali udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Kępnie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie.

W pierwszym meczu reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z drużyną z liceum. Mecz ten zakończył się zwycięstwem 3:1. Bramki dla naszej szkoły zdobyli: Paweł Barczak (1), Filip Latusek (1) i Łukasz Gajewski (1). W kolejnym meczy naprzeciwko stanęła reprezentacja ZSP Nr 1. Na początku pierwszej połowy przeciwnicy zdobyli bramkę i wynik 0:1 utrzymywał się do przerwy. Dopiero w drugiej połowie nasi zawodnicy wzięli się za odrabianie strat i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2. Bramki zdobyli: Paweł Barczak (1), Filip Latusek (1), Jakub Strąk (2). Kolejny raz reprezentacja naszej szkoły udowodniła, że nie ma na razie równych sobie. Jest to już szósty tytuł mistrza powiatu w piłce nożnej halowej. Następnym etapem są Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego, które mają się odbyć w dniu 28.11.2016 r. w Koźminie Wielkopolskim. Oby i tym razem nasi zawodnicy pokazali klasę i wygrali te zawody.

W ubiegłym roku i dwa lata wcześniej zdobyli wicemistrzostwo województwa.

Wyniki poszczególnych meczów:

ZSP Nr 2 Kępno - LO Kępno 3:1

LO Kępno - ZSP Nr 1 Kępno 2:0

ZSP Nr 2 Kępno - ZSP Nr 1 Kępno 4:2

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik - Paweł Barczak (ZSP Nr 2 Kępno)

Najlepszy bramkarz - Mateusz Śniegocki (LO Kępno)

Król strzelców - Filip Latusek (ZSP Nr 2 Kepno)

Skład zwycięskiego zespołu: Paweł Barczak, Mateusz Gola, Bartosz Kościelny, Filip Latusek, Jakub Strąk, Łukasz Gajewski, Fabian Gandecki, Patryk Hojka, Miłosz Mądrzejewski, Mateusz Rybczyński, Dawid Zgorzelski.

Opikun/trener: mgr Paweł Falszewski