KOLĘDZIAŁKI

Sebastian Szewczuk, 22 grudnia 2016

22 grudnia 2016 r odbył się w naszej szkole konkurs kolęd i pastorałek pod nazwą „Kolędziałki”. Miał on przede wszystkim na celu integrację uczniów zarówno w zespołach klasowych, jak i na forum szkoły. Przedsięwzięcie to odbyło się po raz pierwszy. Pomysłodawcą i twórcą regulaminu wraz z całą potrzebną dokumentacją i dyplomami jest p. Sebastian Szewczuk.

Organizacją tegorocznego konkursu zajęli się nauczyciele: Sebastian Szewczuk, Katarzyna Bartnik-Domal, Katarzyna Siudy, Monika Więcławska. Spotkanie poprowadzili uczniowie klasy II TB: Weronika Krawczyk i Wojciech Morawiak. Jury konkursu: Barbara Gruszka, Katarzyna Bartnik-Domal, Paweł Jakubczyk, Jan Kokot, Wiktor Rebelski (SU).

Całe spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej, wręcz rodzinnej atmosferze. Uczniowie wszystkich klas biorących udział w konkursie wykazali się sporym zaangażowaniem. Nie tylko zapamiętali przedstawiane teksty, ale także talentem do śpiewu i inwencją w przebraniu.

Klasy które wzięły udział w Kolędziałkach to: III TA, III TB, II TB, II TC, I TB, 3b, 2b, 2c, 1b

Zwycięzcami tegorocznej edycji są klasy:

• I TA - I miejsce
  • II TA - II miejsce
  • III TA – III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy i liczymy na jeszcze większą frekwencję w przyszłym roku.