XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY – etap regionalny

Dorota Tokarek, 5 kwietnia 2017

W środę 5 kwietnia 2017 r. w Kaliszu odbył się po raz XVII etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla Uczniów Zatrudnionych w Rzemiośle pod hasłem „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Uczniowie Patryk Młynarczyk (kl.3e, rolnik, praktyczna nauka zawodu w Gospodarstwie Rolnym Teresy Stempiń w Słupi p. Kępnem), Patryk Ruzik (kl.1e, stolarz, praktyczna nauka zawodu w zakładzie ”Gib Meble” w Kępnie) i Bartosz Osesiak (kl. 1b,tapicer, praktyczna nauka zawodu w zakładzie „Gib Meble” w Kępnie) reprezentowali naszą szkołę i drużynowo zdobyli III miejsce.

Najlepszym z grupy okazał się Bartosz Osesiak uzyskując indywidualnie V lokatę.

Opiekunem młodzieży w Kaliszu z ramienia Cechu był - kierownik biura Cechu – Marek Wróbel. Uczniów do etapu cechowego, który odbył się w ZSP Nr 2 w Kępnie 17 marca i etapu regionalnego przygotowywały Ewa Jobczyk i Dorota Tokarek.