Nagrody Starosty

Dorota Tokarek, 21 czerwca 2017

W środę 21 czerwca w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ZSP Nr 2 w Kępnie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Starosty uczniom szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kępińskiego. Do tej nagrody zakwalifikowało się 26 uczniów z naszej szkoły, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i więcej, zachowanie przynajmniej bardzo dobre i wyróżnili się zajęciem najwyższych lokat w konkursach przedmiotowych, osiągnięciami sportowymi o zasięgu wojewódzkim.

Nagrody wręczył Starosta Kępiński Witold Jankowski, a otrzymali ją: Żurek Paulina (śr. 5,43), Nowak Martyna(śr.5,33), Cicharska Klaudia (śr. 5,33) Nawrot Natalia, Paradowska Natalia, Piskuła Maciej, Droździel Anna, Kmiecik Joanna, Moś Patrycja, Krzywański Dawid, Kasprzak Wojciech, Tomalik Anna, Nowak Marlena, Ostrysz Jan, Solecka Daria, Weszka Alicja, Leszczyńska Aleksandra, Sola Wiktoria, Kaczmarek Natalia, Maciejewska Kamila, Kruber Artur, Szubert Izabela, Pieczonka Roksana, Gos Mikołaj, Cicharska Katarzyna, Cicharska Agnieszka.