Pokaz „STREET WORKOUT”

Edyta Tecław, październik 2017

Ostatnio w naszej szkole odbył się pokaz „STREET WORKOUT” ,w którym na widowni zasiadła młodzież naszej szkoły.

Grupa młodych ludzi pokazała nam swoją pasję połączoną z filozofią życiową. Lider grupy Dariusz Hoiński przekonywał, że każde marzenie można zamienić w cel. Potrzebna jest tylko motywacja. Kiedy widzimy ten cel, nawet zobrazujemy go, staje się nam bliższy, a tym samym łatwiejszy w osiągnięciu. Pasja grupy, która dała świetny występ, wiąże się z aktywnością fizyczną, zdrowym stylem życia, zdrowym odżywianiem, czyli tym wszystkim, do czego warto dążyć. Tak wiele niezdrowych nawyków czy złych przyzwyczajeń obserwuje się wśród dzisiejszej młodzieży, ale każdy moment życia jest dobry, aby to zmienić, aby znaleźć w sobie siłę na zrobienie dla siebie czegoś dobrego. A najlepiej połączyć to z marzeniami i z pasją. Taką lekcję dała nam grupa wysportowanych, mądrych ludzi. Wierzymy, że znajdą się wśród naszej społeczności szkolnej chętni do ich naśladowania.