Wycieczka logistyków

Katarzyna Bartnik-Domal, 9 listopada 2017

9 listopada 2017 r. uczniowie z klasy I TA kształcący się w zawodzie technik logistyk wybrali się na pierwszą wycieczkę dydaktyczno – integracyjną. Opiekunami byli: pani Katarzyna Bartnik – Domal oraz pan Sebastian Szewczuk.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zakładu produkcyjnego Nowak Okucia Meblowe – Olszowa. Była to ciekawa lekcja organizacji procesu produkcji i magazynowania. Uczniowie mogli zobaczyć wiele maszyn i urządzeń wykorzystywanych właśnie w produkcji i magazynowaniu (w całym zakładzie jest ich ok.800 szt). Przekonaliśmy się, że jest to naprawdę duże przedsiębiorstwo i dowiedzieliśmy się, że zatrudnia aż 400 osób. Po firmie oprowadzał nas pan Marcin Nowak – współwłaściciel firmy.

Potem cała grupa pojechała autokarem do Wrocławia, gdzie najpierw przez godzinę bawiła się na trampolinach w Gojumpie, a później oglądała polską komedię w kinie pt. „Listy do M3.