Stypendium dla Natalii

Piotr Krymiec, 30 listopada 2017

W dniu 30 listopada br. w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Z dumą informujemy, że naszą szkołę reprezentowała Natalia Nawrtot z klasy III TB.

Gala rozpoczęła sie o godzinie 13.00 od koncertu kwartetu smyczkowego uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu, który zaprezentował bardzo przyjemny dla ucha set złożony z 4 utworów muzyki popularnej.

Następnie głos zabrała pani kurator - Elżbieta Leszczyńska, która gratulowała zebranym uczniom i opiekunom osiagniętych wyników, podkreślajac że zebrali sie tutaj "najlepsi z najlepszych". Po krótkim przemówieniu prawie 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego otrzymała z rąk pani kurator i wicekuratora - Krzysztofa Błaszczyka stypendia sygnowane przez panią premier Beatę Szydło.

Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.