Zawody w plażowej piłce siatkowej

Joanna Stręk-Poszwa, 23 maja 2018

W dniu 15 maja w Baranowie odbyły się zawody w piłce siatkowej plażowej chłopców. Szkołę reprezentowali: Gracjan Siwik, Bartłomiej Rabiega z klasy 2a oraz Patryk Grzesiński, Jakub Szlag z klasy ITB. Chłopcy zajęli miejsca od 7-8. Mimo niesprzyjającej aury walczyli do końca.

Natomiast dziewczęta rywalizowały w siatkówce plażowej w dniu 23 maja. Drużyna w składzie Żaneta Kapica i Oliwia Otremba z klasy IITA wywalczyła I miejsce i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu kępińskiego. W dniu 29 maja dziewczęta będą reprezentowały szkołę w finale rejonu kaliskiego. Monika Wojciechowska (kl.IVTB) oraz Karolina Trepner (kl.IITA) zajęły miejsca od 5-8. Hanna Parzonka (kl.IIITA) i Patrycja Glińska (kl.IIITB) zdobyły miejsca 9-12.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.