SUKCES NA XX POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM

Marta Wąsala, 7 listopada 2018

Miło nam poinformować, że w dniu 06.11.2018 młodzież z naszej szkoły wzięła udział w XX Powiatowym Przeglądzie Teatralnym w Liceum Ogólnokształcącym im. mjr Henryka Sucharskiego w Kępnie.

Szkołę reprezentowali:

• Karolina Trepner (III TA),
  • Krystian Przybylski (III TA),
  • Przemysław Marek (III TB),
  • Sandra Wróbel (III TA),
  • Hubert Grygier (III TA)
  • Oliwia Otremba (III TA)
  • Dominik Przybylski (I TB)
  • Julia Nowak (III TA)
  • Bartosz Nowak (III TB).

Tegoroczny Przegląd Teatralny odbył się pod hasłem „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego – dramat, który miał obudzić ducha w narodzie. Spośród 5 grup teatralnych zajęliśmy wysokie II miejsce, a uczennica Karolina Trepner została jednogłośnie wybrana Najlepszą Aktorką Festiwalu.

Nagrody w Festiwalu ufundowało Starostwo Powiatowe w Kępnie, natomiast pamiątkową „Srebrną Maskę” wykonały uczennice z Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego w Kępnie. Młodzież do Przegłądu Teatralnego przygotowali następujący nauczyciele: Katarzyna Siudy, Monika Więcławska, Małgorzata Blabuś, Barbara Howis, Marta Wąsala, Edyta Liebner, Piotr Szyszka i Bogusław Drab.

Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy sukcesu.