Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Marta Wąsala, 26 lutego 2019

26 lutego w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie odbył się XX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Publiczność wysłuchała piosenek w wykonaniu 10 młodych artystów wszystkich trzech szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kępińskiego. Oprócz Liceum Ogólnokształcącego Nr I zaprezentował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Julia Nowak (III TA), Karolina Trepner (III TA), Milena Trelińska (II TA) oraz Zuzanna Gąszczak (II TA).

Decyzją jury I miejsce zajęła Sara Kasprzak oraz Hubert Ceglarek z LO NR I, II miejsce – Joanna Majchrowska z ZSP nr 1 a III miejsce – Kateryna Kochetova z ZSP nr 1. Pomimo, iż reprezentantki naszej szkoły nie zdobyły czołowych miejsc, pokazały pasję do śpiewu i godnie reprezentowały ZSP nr 2 w Kępnie. Uczennicom gratulujemy talentu i życzymy sukcesów w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Pani Alicja Śniegocka – wicestarosta Kępna wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie, współorganizatora konkursu. Były to jak co roku talony pieniężne do wybranych sklepów. Reprezentantki naszej szkoły do konkursu przygotowały panie: Alicja Gawińska, Barbara Howis, Beata Szymoniak i Marta Wąsala.