TARGI INFORMACYJNO- EDUKACYJNE W WIERUSZOWIE

Dorota Tokarek, 7 marca 2019

7 marca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie odbyły się Targi Informacyjno-Edukacyjne, organizowane przez dyrekcję szkoły i Ochotniczy Hufiec Pracy w Wieruszowie.

Targi kierowane były do gimnazjalistów klas trzecich oraz uczniów klas ósmych z terenu powiatu wieruszowskiego. Z ofertą edukacyjną, obok innych szkół, wystąpiła również nasza szkoła, którą reprezentowali: Edyta Tecław i Katarzyna Bartnik-Domal oraz uczniowie Joanna Jóźwiakowska i Michał Wronka.

Bezpośredni kontakt uczniów z przedstawicielami szkoły sprawił, że zainteresowani mieli okazję uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranych kierunków kształcenia w Technikum Nr2 i Branżowej Szkole I Stopnia, zobaczyć, na podstawie prezentacji, bogato wyposażone klasopracownie i salę gimnastyczną, które są mocnym atutem naszej placówki.