czerwca

Kamila Drzazga-Sak

Nagrodzeni przez starostę

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie przyznano dzisiaj wyrożnienia uczniom szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Kępiński, którzy spełnili kryteria zawarte w Programie wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Kępiński.

Uzyskując średnia powyżej 5.3, nagrodę otrzymały 4 uczennice naszej szkoły:

Nagrody wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów zostały wręczone przez Starostę Kępińskiego Roberta Kieruzala, Wicestarostę Alicję Śniegocką oraz Przewodniczącą Rady Powiatu Jolantę Jędrecką na uroczystej gali. W uroczystości wzięli także udział: członkowie Komisji Edukacji i Promocji przew. Regina Marczak oraz Iwona Gogół, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz dyrektorzy szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Kępiński: Bogumiła Drobina, Danuta Stefańska oraz Paweł Jakubczyk.