[luty 2019]

Kurs obsługi maszyn do szycia w tapicerstwie.

Program kursu: zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne (warsztaty+ praktyka w zakładzie pracy) z zakresu materiałoznawstwa, technologii oraz obsługi maszyn.

Cena kursu obejmuje: zajęcia teoretyczne, praktyczne, eksploatację urządzeń, materiały dydaktyczne i szkoleniowe, odzież roboczą, ubezpieczenie, serwis kawowy, egzamin, wystawione dokumenty.

Każde szkolenie kończy się egzaminem. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz suplement.

Zajęcia odbywają się popołudniami w dni robocze, ewentualnie soboty (do uzgodnienia).

Cena: 850zł + VAT/osobę - dla grupy 5 osób – ilość godzin 80h ,czas trwania: 10 dni

Cena: 610zł + VAT/osobę- dla grupy 5 osób – ilość godzin 40h, czas trwania: 5 dni

Cena każdego kursu kalkulowana jest na określoną grupę szkoleniową. Przy ilości uczestników wyższej niż wynika z kalkulacji, cena kursu ulega obniżeniu.

Osoby chętne prosimy o kontakt mailowy: ckukepno@wp.pl

Centrum Kształcenia Ustawiczengo w Kępnie

ul. Przemysłowa 10c