GiMNAZJALIŚCI

ZASADY REKRUTACJI

faceb

Przyjdź do nas!

Już dziś gwarantujemy Ci sukces!

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie oferujeny dwa typy szkół dla młodzieży: technikum i szkołę branżową I stopnia.

Nauka w każdym technikum trwa 4 lata, a po jego zakończeniu możesz przystąpić do MATURY. W trakcie nauki stwarzamy Ci możliwość zdobywania różnych kwalifikacji. Uczniowie nasi odbywają praktykę w Polsce i za granicą. Uczą się dwóch języków obcych i dodatkowo języka obcego zawodowego swojej branży.

Jeśli chcesz skrócić swoją drogę edukacji i zdobyć zawód, to proponujemy Ci naukę w 3-letniej branżowej szkole I stopnia (we wszystkich zawodach). Nasi uczniowie w zawodzie kucharz małej gastronomii i sprzedawca zdają najlepiej ze wszystkich szkół w całym OKE.

Szkoła nasza to najnowocześniej wyposażona szkoła w regionie. Posiadamy specjalistyczne pracownie, sale lekcyjne, komputerowe i językowe, centrum multimedialne, a także największą ze wszystkich szkół w powiecie salę gimnastyczną, siłownię i sale do aerobiku. Ponadto u nas będąc dorosłym będziesz mógł zdobywać nowe umiejętności i doskonalić zdobyte kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, których szeroką ofertę proponujemy w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Sekretariat szkoły czynny:

od poniedziałku do piątku