Archiwum 2012/2013

27 lutego 2013

Matura za pięć dwunasta. Kurs przygotowująco-powtórkowy do matury z matematyki w zakresie podstawowym.

Szkolenie obejmuje 15 godzin ćwiczeń z próbnymi arkuszami maturalnymi.

Zaczynamy w marcu !

Zajęcia odbywać się będą w budynku CKU w każdy czwartek o godzinie 15.15 lub 16.00 (ostatnie zajęcia 18.04.2013r.).

Koszt kursu: 90 zł to taniej niż korepetycje!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2013r. (e-mail: ckukepno@wp.pl lub osobiście do p.Edyty Magryś-Tecław) tel. 62 78 227 21.

25 lutego 2013

Kurs kierowców wózków jezdniowych.

Kurs dotyczy wózków widłowych -jezdniowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym lub elektrycznym

Warunkiem przyjęcia na kurs jest:

Kurs kierowców wózków jezdniowych składa się z części teoretycznej (45 godzin) i praktycznej (15 godz.), w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym.

Kurs kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego. Wydawane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo na terenie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT - CERT z Warszawy.

Koszt kursu: 600 zł, dodatkowo z Certyfikatem ważnym w państwach UE - 650 zł (cena skalkulowana dla grupy liczącej 10 osób, dla grupy większej ilościowo - koszt na 1 uczestnika się zmniejsza).

Posiadamy Certyfikat nr 35/CERT-42/ 2000 uprawniający nas do prowadzenia kursów i wydawania zaświadczeń „Wózki jezdniowe z napędem silnikowym”.

listopad 2012

Obecnie w Naszym Centrum trwa szkolenie w zakresie: „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC” dla osób bezrobotnych skierowanych przez Urząd Pracy. Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.

Zajęcia teoretyczne realizowane są w naszym CKU, natomiast praktykę uczestnicy odbywają w firmie „Propart Sp. z.o.o.” z Mianowic.

Proponujemy zainteresowanym kolejne edycje kursu.

Kurs obejmuje tematykę z zakresu materiałoznawstwa, rysunku – zawodowego, technologii obróbki oraz obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.

Koszt całkowity – 1300 zł, 20 dni (160 h) - cena ulega obniżeniu przy ilości uczestników powyżej 5 osób.

Więcej informacji pod nr telefonu: 62 78 227 21

pażdziernik/listopad 2012

W dniach od 22 października do 09 listopada 2012 r. odbywało się szkolenie w obszarze zawodowym: „Opiekunka osób starszych” dla bezrobotnych skierowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie. Uczestnicy w ramach szkolenia zdobywali wiedzę z zakresu geriatrii, terapii zajęciowej, a także opieki i pielęgnacji ludzi starszych. Zajęcia teoretyczne i warsztatowe odbywały się w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego, natomiast zajęcia praktyczne miały miejsce w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.

Centrum Kształcenia Ustawiczengo w Kępnie

ul. Przemysłowa 10c