września

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września w szkolnych murach znów zrobiło sie gwarno. Uroczystej inauguracji dokonała nowa dyrektor placówki: mgr Barbara Howis, która na wstępie powitała wszystkich pracowników szkoły i licznie przybyłą młodzież. Uroczystość była też okazją do wspomnień obchodzonej 1 września 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Dyrektor, zwracając sie do uczniów i nauczycieli, zwróciła uwagę na fakt, że pomimo tzw. "podwójnego rocznika", organizacja zajęć w szkole nie jest w żaden sposób zakłócona, czy nawet utrudniona.

Naukę w ZSP Nr 2 w Kępnie, w tym roku szkolnym rozpoczyna 256 uczniów w Branżowej Szkole I stopnia i 79 uczniów w Technikum Nr 2.

Wychowawcami tegorocznych klas pierwszych zostali: Kl. 1a – mgr Lechosław Kępa, kl. 1b – mgr Małgorzata Blabuś, kl. 1c – mgr inż. Maciej Wieczorek, kl. 1d – inż. Bogusław Dbab, kl. 1e – mgr Krzysztof Podyma, kl. 1f - mgr Małgorzata Lubryka, kl. 1g - mgr Joanna Stręk-Poszwa, kl. 1h - mgr Barbara Noculak, kl. 1 i - mgr Sebastian Jański, kl. I TA – mgr inż. Edyta Tecław, kl. I TB – mgr inż. Piotr Krymiec, kl. I TC - mgr Barbara Pruchnicka, kl. 1 TD - mgr Marta Wąsala.