styczeń 2024

Harmonogram części pisemnej i praktycznej przeprowadzania egzaminu zawodowego oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ZSP Nr 2 w Kępnie w sesji - Zima 2024

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH formuła 2019 w roku szkolnym 2023/2024

TERMINARZ

ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Terminarz zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla technikum w roku szkolnym 2023/24

WYKAZY

PODRĘCZNIKÓW

Wykaz podręczników dla uczniów klas pierwszych TECHNIKUM w roku szkolnym 2023/2024

Wykaz podręczników dla uczniów klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia w roku szkolnym 2023/2024

Pozostale klasy o podręcznikach zostaną poinformowane na pierwszych zajęciach.

styczeń 2023

Harmonogram części pisemnej i praktycznej przeprowadzania egzaminu zawodowego oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ZSP Nr 2 w Kępnie w sesji 1. Zima 2023

PROCEDURY

EGZAMINACYJNE

styczeń-luty 2021

Prosimy wszystkie osoby przystępujące do egzaminu potwierdzające kwalifikacje w zaodzie o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Terminarz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2021

Instrukcja dla zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń - luty 2021

Wytyczne przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

DZIEŃ

BEZ PAPIEROSA

31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa

Światowy Dzień bez Papierosa został ustanowiony przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów.

Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.

Pamiętaj - Nie ma "bezpiecznej" ilości wypalanych papierosów. Nawet kilka sztuk dziennie powoduje wzrost ryzyka zachorowania na raka. Palenie wciąż pozostaje największym wyzwaniem zdrowia publicznego w Polsce.

Obecnie systematycznemu spadkowi liczby osób palących tradycyjne papierosy towarzyszy wzrost popularności e-papierosów, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy sięgają po nie coraz częściej.

Więcej informacji tutaj:

WARUNKI

UBEZPIECZENIA

2019/2020

Informacja o ubezpieczeniu i procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia dzieci i młodzieży w Towarzystwie InterRisk w roku szkolnym 2019/2020.