października

Katarzyna Bartnik Domal

Daria Brajer-Działak

Połowinki klasy III TA i III TB

Połowinki, to tradycyjna impreza organizowana w połowie okresu nauki szkoły średniej. Dla uczniów czteroletniego technikum półmetek następuje po zakończeniu drugiej klasy, dlatego początek trzeciej klasy to dobry czas, by uczcić ten szczególny moment.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy IIITA i III TB wraz z rodzicami zaplanowali i zorganizowali tę imprezę na piątek 25 października w „Motelu za Miedzą”. Uroczysty bal rozpoczęli przewodniczący klas: Laura Antoszków i Tobiasz Pastusiak, którzy serdecznie powitali panią dyrektor Barbarę Howis, wychowawczynie: panią Katarzyną Bartnik-Domal i panią Darią Brajer –Działak, obecnych rodziców, a także uczniów wraz z osobami towarzyszącymi. Następnie głos zabrała pani dyrektor życząc wszystkim udanej zabawy. Po kolacji i deserze, którym był specjalny tort, rozpoczęła się wspólna zabawa prowadzona przez DJ’a Benego.

Tego wieczoru uczniowie mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i cieszyć się miłą atmosferą w gronie swoich kolegów i koleżanek. Tegoroczne Połowinki z pewnością zapadną w pamięci każdemu, stając się miłym i beztroskim wspomnieniem.

Zdjęcia z imprezy