września

Dorota Tokarek

POŻEGNANIE KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO - EWY JOBCZYK

„Dziękujemy” – pod takim hasłem przewodnim odbyła się 3 września uroczystość pożegnania kierownik szkolenia praktycznego w ZSP Nr 2 w Kępnie Ewy Jobczyk, która zdecydowała się odejść na zasłużoną emeryturę po 35 latach pracy, w tym 30 lat pracy pedagogicznej.

Doniosłe wydarzenie poprowadzili Monika Więcławska i Piotr Krymiec. Uroczystość w Centrum Kształcenia Ustawicznego zaszczycili obecnością: przedstawiciele starostwa powiatowego w Kępnie, przedstawiciel Cechu Rzemiosł Różnych w Kępnie, dyrektorzy szkół ponadpodstawowych terenu powiatu kępińskiego, dyrekcja, grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy administracyjni szkoły i uczniowie. Wśród zaproszonych była również najbliższa rodzina pani Ewy.

Spotkanie rozpoczęło się pełną humoru scenką pt. „Dzień z życia kierownika szkolenia praktycznego”. W rolę Ewy Jobczyk wcieliła się Romana Grycman, która ukazała profesjonalizm i pełne zaangażowanie głównej bohaterki w prowadzeniu codziennych spraw związanych z pełnieniem funkcji takich jak: szkolenia, praktyki uczniów, w tym zagraniczne, dziesiątki telefonów do pracodawców, egzaminy zawodowe, a także kierowanie uczniów na kursy do różnych ośrodków szkoleniowych itd.

Po dozie humoru, która rozbawiła nawet dostojną Emerytką, Ewę Jobczyk żegnali goście i gospodarze tego wydarzenia - nie zabrakło słów pełnych ciepła, uznania za jej wspaniałą pracę, pasję i siłę działania, doskonałe relacje z uczniami, rodzicami, nauczycielami oraz przedstawicielami firm.

Za wszystkie lata Ewo, dziękujemy!