października

Piotr Krymiec

Połowinki klasy III TA i III TB

Połowinki, to tradycyjna impreza organizowana w połowie okresu nauki szkoły średniej. Dla uczniów czteroletniego technikum półmetek następuje po zakończeniu drugiej klasy, dlatego początek trzeciej klasy to dobry czas, by uczcić ten szczególny moment.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy III TA i III TB tę imprezę zaplanowali i zorganizowali w piątek 8 października w „Motelu za ES”. Uroczysty bal rozpoczęli przedstawiciele klas: Dominika Mejza i Jakub Świtoń, którzy serdecznie powitali wychowawców: panią Kamilę Drzazgę-Sak, Edytę Tecław i pana Piotra Krymca, obecnych rodziców, a także uczniów wraz z osobami towarzyszącymi. Następnie głos zabrał pan Piotr Krymiec, który w imieniu dyrekcji, życzył wszystkim udanej zabawy. Po kolacji, rozpoczęła się wspólna zabawa.

Tego wieczoru uczniowie mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i cieszyć się miłą atmosferą w gronie swoich kolegów i koleżanek. Tegoroczne Połowinki z pewnością zapadną w pamięci każdemu, stając się miłym i beztroskim wspomnieniem.