listopada

Jan Kokot

Wyniki konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”.

W dniu 4 listopada 2021r. we współpracy z Placówką Terenową w Kępnie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego reprezentowaną przez kierownika Anetę Rabiega i Sylwię Kwaśniewską przeprowadzono konkurs „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie. W konkursie wzięli udział uczniowie uczący się zawodu technik agrobiznesu z klas: I TB, II TA, III TD i IV TB. W wyniku przeprowadzonego testu konkursowego uzyskano następujące rezultaty:

Laureaci zostali nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: za I-III miejsce uczniowie otrzymali wiertarki udarowe, IV miejsce zostało uhonorowane gaśnicą, a zdobywca V miejsca otrzymał lampę LED.

Gratulujemy sukcesów i życzymy bezpiecznej pracy w branży rolniczej w przyszłości.

Szkolny Koordynator Konkursu

Jan Kokot