Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

OFERTA

Partnerstwo

BEZPŁATNE szkolenia w LOWE

LOWE, czyli Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie ogłasza nabór na BEZPŁATNE szkolenia, kursy, warsztaty, programy edukacyjne dla dorosłych mieszkańców Powiatu Kępińskiego, które polepszą, rozwiną kompetencje kluczowe i umiejętności osób dorosłych.

Okres realizacji: listopad 2017r. do czerwiec 2018r.

AKTUALNY WYKAZ SZKOLEŃ

BEZPŁATNA oferta LOWE skierowana jest dla osób dorosłych z powiatu kępińskiego, w szczególności dla rodziców, osób nieaktywnych zawodowo, 45+, bezrobotnych, pracujących, rolników, niepełnosprawnych, korzystających z różnych form pomocy społecznej i wsparcia rodziny lub mających utrudniony dostęp do form edukacji osób dorosłych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:

Szczegółowa informacja na temat powyższych form edukacji dostępna u koordynatora i animatorów LOWE oraz na stronie internetowej www.zsp2.kepno.pl/lowe.php

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) można składać w sekretariacie szkoły.

Wykonaj pierwszy krok

Skontaktuj się z Nami

Poznaj ofertę!

Zrób coś dla Siebie!