Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

OFERTA

Partnerstwo

18 kwietnia 2018

Szkolenie LOWE: Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami.

Dnia 18.04.2018r. w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Słupi odbyło się szkolenie na temat aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w wykorzystaniem metody zatrudnienia wspomaganego i trenera pracy. Szkolenie to było organizowane przez Fundację EUDAJMONIA, WTZ w Słupi, a patronat nad spotkaniem miał Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji LOWE działający przy ZSP Nr 2 w Kępnie.

6 marca 2018

Warsztaty Partnerstwa Lokalnego LOWE w Kępnie

Dnia 6 marca 2018 roku w Sali LGD Wrota Wielkopolski w Kęonie odbyło się IV spotkanie doradcze z zakresu partnerstwa lokalnego, które zorganizowali: Powiat Kępiński i Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie oraz Międzynarodowe Centrum Partnerstwa Partners Network w Krakowie. Gospodarzem spotkania była LGD Wrota Wielkopolski w Kępnie.

1 marca 2018

ZAPROSZENIE

Starosta Kępiński i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie mają zaszczyt zaprosić na IV warsztaty partnerstwa lokalnego na rzecz edukacji dorosłych w oparciu o model LOWE oraz zwiększenia dostępu osób dorosłych do różnych form uczenia się przez całe życie w powiecie kępińskim w Sali LGD Stowarzyszenia Wrota Wielkopolski w Baranowie, ul. Jana Pawła II 2 w dniu 6 marca 2018 r. o godz. 9.00.

28 lutego 2018

Wykaz szkoleń realizowanych w miesiącu marcu 2018r.

AKTUALNY WYKAZ SZKOLEŃ

1 lutego 2018

ZAPROSZENIE

Starosta Kępiński i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie mają zaszczyt zaprosić na warsztaty partnerstwa lokalnego na rzecz edukacji dorosłych w oparciu o model LOWE oraz zwiększenia dostępu osób dorosłych do różnych form uczenia się przez całe życie w powiecie kępińskim w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie CKU Kępno, ul. Przemysłowa 10c w dniu 7 lutego 2018 r. o godz. 9.00.

31 stycznia 2018

Wykaz szkoleń zrealizowanych w miesiącu lutym 2018r.

WYKAZ SZKOLEŃ (zrealizowane)

3 stycznia 2018

Informujemy, że dnia 8 stycznia 2018r. odbędzie się II spotkanie doradcze z budowania partnerstwa LOWE w powiecie kępińskim.

Temat II spotkania doradczego PL: Wspólne wypracowanie Zasad współpracy i Regulaminu Partnerstwa na rzecz kształcenia ustawicznego osób dorosłych w społeczności lokalnej, w celu wspierania LOWE przez partnerów lokalnych.

2 stycznia 2018

Poniżej publikujemy aktualny wykaz szkoleń, które będą realizowane w miesiącu lutym i marcu 2018r.

1. Kurs j. angielskiego dla początkujących
  2. Kurs j. rosyjskiego dla początkujących
  3. Kurs j. niemieckiego dla początkujących
  4. Kurs języka migowego.
  5. Kurs przedsiębiorczości z obsługą kasy fiskalnej
  6. Kurs komputerowy dla początkujących
  7. Kurs podstaw tworzenia stron www
  8. Wykorzystanie technologii informacyjnej w rolnictwie
  9. Warsztaty: Rozwój osobisty
  10. Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
  11. Kurs obsługi księgowości i kadr
  12. Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
  13. Inne (propozycja własna).

Listy na pozostałe formy szkoleniowe, które rozpoczęły się w styczniu, są zamknięte.

WYKAZ SZKOLEŃ (zrealizowane w styczniu 2018r.)

4 listopada 2017

Pod linkiem poniżej publikujemy aktualny wykaz szkoleń, które będą realizowane w miesiącu listopadzie i grudniu br.

WYKAZ SZKOLEŃ (zrealizowane)

19 października 2017

II Konwent LOWE w ZSP Nr 2 w Kępnie

W dniu 19 października br. w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbył się II Ogólnopolski Konwent Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji (LOWE). Uczestnikami kępińskiego Konwentu byli m.in. Wicestarosta Grażyna Jany, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, Dyrektor ZSP nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk, Dyrektor PUP w Kępnie Iwona Rataj, Koordynator LOWE Edyta Tecław, Kierownik Kształcenia Praktycznego Ewa Jobczyk (Animator LOWE), Dyrektor Projektów Europejskich OIC Poland Jacek Korzeniak, Eksperci ds. LOWE Marcin Piotrowski, dr Marek Białach, Zarząd Fundacji EUDAJMONIA Anna Puławska Rodzik, Małgorzata Franczak, Przedstawiciele Międzynarodowego Centrum Partnerstwa Bartosz Urban, Ekspert OIC Poland Jadwiga Olszowska- Urban oraz kadra Ośrodków LOWE w Polsce.

WIECEJ

ul. Przemysłowa 10c