TECHNIK

LOGISTYK

Logistyk to bardzo ciekawy, wielokierunkowy i jednocześnie pożądany na rynku zawód. Zatrudnienie można znaleźć niemal w każdej firmie produkcyjnej, handlowej lub usługowej związanej z transportem, spedycją i magazynowaniem.

Szkoła nasza jest odpowiednio przygotowana pod względem technicznym, dydaktycznym i kadrowym. Uczniowie odbywają praktyki w zakładach pracy naszego regionu. Uczestniczymy w praktykach zagranicznych, które odbywają się w Niemczech i Włoszech. Organizujemy coroczne konkursy, olimpiady oraz wycieczki na targi i do wielu firm w regionie. Czekają na Ciebie również zajęcia na Politechnice Poznańskiej i płatne staże (w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”).

U nas nauczysz się jak sprostać głównym problemom logistyka, czyli dostarczyć:

Perspektywy i możliwości zatrudnienia:

Przykładowe przedmioty zawodowe:

W trakcie nauki przystąpisz do dwóch egzaminów w tzw. kwalifikacjach, a są nimi: SPL.01. Obsługa magazynów (egzamin pod koniec I półrocza klasy III) i SPL.04. Organizacja transportu (egzamin pod koniec I półrocza klasy V).

LOGISTYK - zawód na czasie!

WNIOSEK O PRZYJĘCIE