Dzień Języków Obcych

Edyta Liebner, 25 kwietnia 2016

Oj działo się, działo... Dnia 25.04.2016r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Niezwykle urozmaicone i atrakcyjne obchody rozpoczęło czterech konferansjerów w języku niemieckim i angielskim. Te niezwykłe lekcje wzbogacono licznymi prezentacjami multimedialnymi, które przygotowali wcześniej uczniowie i nauczyciele. Wytypowane przez klasy osoby wzięły udział w konkurencjach, podczas których wykazali się swoimi umiejętnościami w zakresie języka niemieckiego i angielskiego.

Emocje były duże. Uaktywnili się nie tylko członkowie reprezentacji, ale również widownia, która głośno ich dopingowała. Uczniowie ci mieli również okazję, poza konkurencjami, wziąć udział w rywalizacji śpiewając – najgłośniej i najpiękniej jak potrafią, znany kanon „Panie Janie” w językach obcych. Uczniowie klasy II TA nie mieli tu sobie równych :).

Tego dnia na podium stanęli:

• klasa II TB – na I miejscu,
  • klasa II TA – na II miejscu,
  • klasa I TC – na III miejscu.

Wyróżnienie wywalczyła klasa I TB. Dyplomy i liczne nagrody uczestnikom konkursu wręczył dyrektor Andrzej Kowalczyk. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, czyli: Szkole Języków Obcych – Language School, firmom: ECO – MATERACE i TRANSporter oraz wydawnictwie Pearson.

Uczestnikom obchodów Dnia Języków Obcych w ZSP Nr2 w Kępnie dziękujemy za zaangażowanie. To była dobra zabawa i efektywna forma uczenia się.