Lekcja w zakładzie produkcyjnym

Edyta Liebner, 27 kwietnia 2016

27.06.2016r. - Niezwykła lekcja dla uczniów kształcących się w zawodzie tapicer. Tym razem uczniowie gościli w zakładzie produkcyjnym prężnie rozwijającej się firmy ECO – MATERACE w Bralinie. Przed uczestnikami tej wycieczki edukacyjnej kolejny etap życia – są to bowiem uczniowie klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Cele zawodowe mają różne i dojście do poszczególnych celów również. Bardzo miło przyjęli nas właściciele firmy. Podczas spotkania podjęto m.in. kwestie początków funkcjonowania firmy, zakładania i prowadzenia własnej działalności. Uczniowie zyskali praktyczne i fachowe rady, wskazówki, w jaki sposób można realizować się zawodowo, jak rozwijać swoją firmę, jakie cechy pracownika pożądane są przez pracodawców. Spotkanie okazało się wyjątkowo cenne dla młodych. Uczniowie zmotywowani zostali do działania. Takie lekcje, połączone z możliwością zweryfikowania wiedzy teoretycznej z praktyką, są bardzo cenne dla przyszłych, pełnowartościowych pracowników lub ... właścicieli własnych firm.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia!